Müşterilerimizden Dinleyin

A. Ç.

Oyuncu

Saçımla ilgili bir türlü nasıl olmasına karar veremiyordum. Yeni bir yer açıldığını gördüm Maskumen. İçeriye girdiğim andan itibaren çok güzel bir ilgiyle karşılandım. Saçıma hem bakım yaptılar hem de bambaşka biri olarak yeni tarzıma kavuştum. Mükemmeldi.

E. K.

Manken

Sakal mı bana çok yakışır bıyık mı bilemedim. Artık bir tarzımın olmasını istiyordum. Bir arkadaşım Maskumen’i önerdi. Uzmanlarla beni tanıştırdılar ve yüz yapıma uygun sakal tasarımı yapacaklarını söylediler. İlk başta çekindim ama sonuca bayıldım. Teşekkürler Maskumen.

B. F.

CEO

İşyerinde çok yoruluyorum ve haftaiçi pek zamanım olmuyordu. Gerçekten güvenebileceğim bir yere masaj yaptırmak istiyordum. Saç kesimi için geldiğim Maskumen’de uzman masörlerin olduğunu gördüm ve hemen masaj hizmeti aldım. Kesinlikte tavsiye ederim. Harikaydı.

E. L.

Müzisyen

Bir bakım salonuna ihtiyacım vardı. Bakım salonlarında normalde randevu almak zordur. Maskumen’i aradığım zaman istediğim saatte istediğim güne hemen randevu alabildim. Manikür ve pediküre ihtiyacım vardı. Aynı zamanda saçlarıma da bakım yaptırmak istiyordum. Tüm işlemlerimi kusursuz bir şekilde gerçekleştirdim. Teşekkürler Maskumen.

Whatsapp